Snubní prsteny vyjadřují stejné hodnoty již po staletí, přesto v ateliéru KLENOTA jejich design posouváme neustále dál a hledáme nové a neotřelé formy tohoto tradičního šperku spojeného s láskou a manželstvím. I na tak malém prostoru jednoduchého kroužku se dá rozehrát symfonie tvarů, linií a diamantového třpytu. A tyto naše nové prstýnky, se kterými jsme vstoupili do roku 2021, jsou toho důkazem. 

zásnubní a snubní prsten s diamanty bílé zlato - KLENOTA Snubní prstýnky z bílého zlata s diamanty

Objevte trendy ze světa snubních prstýnků 

Klasická podoba snubního prstýnku jako jednoduchého kroužku snad nikdy nevyjde z módy. V současnosti ovšem můžeme sledovat rostoucí zájem o diamantové snubní prsteny, které patří mezi vůbec nejpopulárnější. 

něžný diamantový snubní prsten - KLENOTA snubní prsten s diamanty v bílé a růžové variantě zlata - KLENOTA

Tuto volbu podporuje i jejich symbolický význam. Diamanty totiž od nepaměti znamenají věrnost, lásku, čistotu a nevinnost. Budoucí nevěsty si u nás mohou vybírat jak z minimalistických prstýnků v čistých liniích, tak i z něžných a romantických kousků. Inspirujte se našimi bestsellery

Snubní prstýnky z růžového zlata s diamanty - KLENOTA

Prstenům, které jsou osazeny diamanty po celé obroučce, se říká eternity, a v ateliéru KLENOTA je máme v nabídce v mnoha různých stylech. Pokud vás zajímá, jak můžete vhodně kombinovat snubní prstýnek se zásnubním, nahlédněte do kategorie ladících sad. Model snubního prstenu si můžete zvolit ve žlutém, růžovém či bílém zlatě

snubní prsteny s diamanty v bílém zlatě - KLENOTA zásnubní a snubní prsten s diamanty růžové zlato - KLENOTA

Každý z nich je jedinečný 

Snubní prstýnky, stejně jako všechny naše šperky, vyrábíme přímo v ateliéru KLENOTA v samotném srdci Prahy. Při navrhování i realizaci věnujeme pozornost každému detailu. Používáme nejmodernější technologie a rozmanité postupy. Věříme ale v to, že naprostým základem je poctivá ruční práce, kterou do každého prstýnku vtiskují naši zkušení zlatníci. Ručně dokončují master modely, fasují kameny nebo upravují povrch kovu do finální podoby. Naše nejnovější snubní prstýnky si můžete blíže prohlédnout v galerii produktů pod článkem.

snubní prsten s diamanty v bílé a růžové variantě zlata - KLENOTA