Jsme dodavatelem a výrobcem šperků, nakupujeme perly a drahé kameny. Prakticky celá naše výroba je zakázková a téměř všechny šperky, které máme v nabídce, vám můžeme upravit na zakázku podle vašeho přání.

 

 

Pracujeme s většinou běžných vzorů šperků. Naše šperky jsou vymyšlené tak, aby vše fungovalo, jak má - kameny, způsob usazení, atd.

Zakázková výroba probíhá podle našeho vzoru šperku, ten pak upravujeme podle vašich požadavků - můžeme ho udělat v jiném zlatě, s jiným kamenem, zvětšit lůžko pro kámen a vsadit větší kámen, udělat jiné uchycení náušnic, vyměnit typ zapínání náušnic a mnoho dalšího. Vždy dbáme na to, aby byly úpravy při zakázkově výrobě technologicky proveditelné a kvalita šperku zůstala zachována.

Výhody zakázkové výroby KLENOTA

RYCHLÁ

KVALITNÍ

PRECIZNĚ PROVEDENÁ

 

Jaké úpravy šperků na zakázku vám můžeme nabídnout?

ŠPERK Z JINÉHO KOVU

Líbí se vám v naší nabídce stříbrný prstýnek s diamantem, ale raději byste ho měli v bílém zlatě? Vyrobíme vám ho na zakázku. Prstýnek vám uděláme přesně podle toho, jak si budete přát.

VÝMĚNA DRAHOKAMU

Zaujal vás v naší nabídce luxusní zlatý prsten s rubíny, ale upřednostňujete nebo se vám více líbí diamanty? Kámen vám v prstenu vyměníme.

VĚTŠÍ LŮŽKO PRO DRAHOKAM, VĚTŠÍ DRAHOKAM

Líbí se vám zásnubní diamantový prsten z bílého zlata, ale rádi byste větší diamant nebo briliant? Zvětšíme lůžko pro kámen a do prstýnku vám vsadíme kámen ve velikosti, na které se domluvíme. Umíme osadit prsten i jiným větším kamenem. Vše podle vaší preference.

ZKRÁCENÍ NEBO PRODLOUŽENÍ ŘETÍZKU NEBO NÁHRDELNÍKU 

Řetízky z naší nabídky mají standardně délku 45 cm a váží okolo 0,5 gramu. Řetízek vám můžeme zkrátit nebo prodloužit podle vašeho přání.

NÁUŠNICE S JINÝM TYPEM ZAPÍNÁNÍ

V naší nabídce si můžete vybrat několik typů zapínání náušnic - puzety, šroubky, klasický závěs, brizura a další. Náušnice vám můžeme dodat s jiným typem zapínání než je uvedeno v popisu. Nejčastěji mají naši zákazníci zájem o výměnu puzety za šroubky. Výměna zapínání náušnic trvá přibližně týden.

Jaká jsou zapínání náušnic:

 • Puzeta - hladká tyčinka s puzetou, nejčastěji používaná u náušnic ve formě pecek.
 • Šroubek - tyčinka náušnice je opatřena závitem.
 • Dámský patent (klasický závěs) - náušnice je opatřena klapkou, která se uzavře.
 • Ruský patent - zapínání náušnice je schovaná na zadní straně.
 • Africký háček - náušnice je opatřená háčkem, který se jen prostrčí dírkou v uchu.
 • Brizura (dětské zapínání) - zapíná se zepředu, kdy se háček zasune do očka.
 • Zapínání pro kruhy - zúžená strana náušnice se provlékne dírkou v uchu a zaklapne se do protilehlé strany kruhu, případně zapadne do vidlicového tvaru na druhém konci náušnice.

Jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát? Výměna zapínání trvá přibližně týden. Výměna puzety za šroubek vyjde cenově v případě 14k zlatých náušnic na 650 Kč, v případě stříbrných náušnic na 250 Kč.

 

Jak postupovat, pokud jste se rozhodli pro naši zakázkovou výrobu?

 • vyberte si z naší nabídky šperk, který bude nejblíže vašemu ideálu - mohou to být i šperky dva, kdy z každého budete chtít využít jen určitou část, materiál, kámen nebo provedení
 • rozmyslete si, jaké změny byste na šperku chtěli provést - udělat ho v jiném zlatě, s jiným kamenem, náušnice s jiným uchycením apod.
 • kontaktujte nás - domluvte si osobní setkání na naší pobočce v Praze, v ulici Bílkova 19 na Starém městě, každý všední den od 8:30 do 17:00 hodin
 • řekněte nám, jak to chcete a jak má šperk přesně vypadat - jasné zadání je pro nás základ
 • my vám řekneme, jestli jsou dané úpravy technologicky možné, odhadovanou cenu a termín vyhotovení
 • jakmile bude váš nový šperk vyrobený, budeme vás informovat - můžeme vám poslat i fotku, jak se jeho proměna zdařila
 • šperk si u nás vyzvednete nebo necháte doručit na vámi určenou adresu a můžete začít nosit.