Lámete si hlavu s vánočními dárky? Máme pro vás dobrou zprávu. Je to jednodušší, než si myslíte! Ještě nikdo sice nevymyslel dokonalý dárek, který by se líbil každému člověku na světě, ale pravý šperk se té dokonalosti velmi úspěšně blíží.

Roky zkušeností nám ukázaly, že se sice občas stane, že se muž přesně netrefí do vkusu své partnerky, ale ještě nikdy jsme neslyšeli příběh o tom, že by se žena na muže rozhněvala kvůli tomu, že jí daroval šperk.

 

Pokud jako vánoční dárek pro ženu, přítelkyni, ale i dceru, maminku nebo babičku zvolíte šperk, jistě jim uděláte radost. Ale jaký vybrat? Poradíme vám. (P.S. Máme samozřejmě tip i na dárek pro muže.)

1. Velké překvapení pro ty nejmenší

Roztomilé dětské náušnice potěší děvčata každého věku.

 

2. První řetízek

Pro trošku starší slečny už se hodí i zlatý přívěsek s diamantem.

 

3. Srdce od srdce

Někdy řekne dárek všechno za vás – jako tyto náhrdelníky.

4. Perlová elegance

Stylový přívěsek, jemný náramek nebo luxusní souprava pro speciální příležitosti. Přírodní krása v moderním kabátě.

  

5. Diamant do každého ucha

Jednoduché náušnice pecky sluší skutečně každé ženě, věřte nám.

6. V jednoduchosti je krása

Jedna z věčných pravd… minimalistické šperky ji potvrzují.

  

7. Oblíbené bílé zlato

Prsten z bílého zlata bude vaše drahá s radostí nosit každý den.

 

8. Vánoční zásnuby

Vánoce jsou oblíbenou příležitostí pro žádost o ruku. A k té patří prsten s briliantem.

 

9. I mužům šperky sluší

Pánské prsteny KLENOTA jsou především praktické a pohodlné. Důraz klademe na odolné materiály a speciální povrchové úpravy. Je třeba říci, že tento tip na dárek samozřejmě není taková sázka na jistotu jako ty předchozí. Ale pokud váš manžel nebo přítel má rád šperky, elegantní prsten mu pod stromečkem určitě udělá radost.

 

BONUSOVÝ TIP: pokud si stále nejste jistí, jaký šperk vybrat, ozvěte se nám nebo se stavte v našem pražském ateliéru. Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Naše tipy na šperky k Vánocům byste tedy měli. Pokud ale ohledně dárků k ježíšku tápete dál, zkuste se inspirovat například na blogu služby Mall Pay.