Přemýšlíte nad vhodným dárkem k svátku, narozeninám či jiné příležitosti? Chcete něco krásného a trvalého, ovšem nemáte příliš velký rozpočet? Za pěkný šperk nemusíte nutně utrácet jmění. Ukážeme vám hned několik takových, které udělají velkou radost, a přitom jsou cenově dostupné.

Zlatý minimalistický řetízek s kuličkou - KLENOTA

Nadčasové šperky na krk

Dámy, které obdivují nestárnoucí minimalistické šperky, určitě osloví řetízek s kuličkou. Jednoduchý vzhled tohoto doplňku z něj dělá skvělého společníka na každodenní nošení i pro velkolepé večerní události.

Dalším všestranně využitelným šperkem na krk je náhrdelník se srdcem. Svou lásku jím vyjádříte i beze slov. Hodí se také k vrstvení. Můžete ho doplnit třeba jednoduchým chokerem těsně obepínajícím krk a dlouhým náhrdelníkem ve tvaru Y a efektní kombinace je na světě.

Jako dárek k dokončení studia či k jiné důležité změně životní etapy se hodí náhrdelník s klíčkem. Může sloužit jako symbol, že je na čase odemknout nové dveře a vykročit dál, a také jako připomínka tohoto významného kroku.

Zlaté náhrdelníky s přívěsky ve tvaru klíčků ve žlutém zlatě - KLENOTA

Univerzální náušnice z kvalitních materiálů

Pokud jste to ještě nezaznamenali, náušnice kruhy hlásí velkolepý návrat. Ukázaly se v poslední době na mnohých přehlídkových molech a vypadá to, že se zase na nějaký čas hodlají usídlit v dámských šperkovnicích. Skvělá příležitost jimi někoho obdarovat.

Základním kouskem, který by neměl chybět žádné zástupkyni něžného pohlaví, jsou rozhodně diamantové náušnice pecky. Podle notoricky známého sloganu společnosti De Beers jsou diamanty věčné, a tak si můžete být jisti, že tento dárek bude nošen opakovaně a s radostí.

Jackie Kennedyová tvrdila, že perly jsou vhodné vždy. Tato dáma byla svého času vnímána jako jedna z největších módních ikon. Jednoduché perlové náušnice v její výbavě rozhodně nechyběly a své místo mají i ve šperkovnicích dnešních moderních, elegantních žen.

Zlaté náušnice kruhy - KLENOTA

Náramky na každý den

Půvabný náramek z bílého zlata se dobře hodí na běžné nošení. V provedení s drahokamem představuje klasiku oblíbenou napříč generacemi. Jako dárek tak potěší dceru, maminku i babičku. Díky kvalitnímu materiálu navíc dlouho vydrží tak krásný jako v den darování.

Pro romantické duše bude jistě trefou do černého náramek v něžné variantě růžového zlata. Nenápadně nastíní povahu své nositelky a podtrhne její ženskost.

Náramek z bílého zlata s drahokamem - KLENOTA

Prsten, který se jen tak neokouká

Posledním ze série těchto tipů je prsten, který vyniká originální kombinací řetízku a pevné části se třpytivým diamantem. Tento neotřelý nápad nejspíš zaujme slečny či dámy, které si potrpí na moderní šperky a touží po něčem výjimečném.

Věříme, že vám naše tipy na finančně dostupné dárky v podobě krásných, kvalitních šperků pomohly najít ten správný směr. Když výběru věnujete dostatečnou péči, obdarovaná to pozná a o to víc si daru bude vážit. Přejeme vám šťastnou ruku!

Minimalistický prstýnek ve žlutém zlatě - KLENOTA