MENU
    NOVINKA

    Dámský snubní prsten z bílého zlata

    • DÁMSKÝ SNUBNÍ PRSTEN Z BÍLÉHO ZLATA - DÁMSKÉ SNUBNÍ PRSTENY - SNUBNÍ PRSTENY
    • XMAS Package

    Moderní dámský prsten se zdobeným povrchem. Prsten je vyroben z bílého zlata.

    Snubní prsteny vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikosti můžete uvést v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, dárková krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

    Doba dodání je 1 až 2 týdny

    9 500 Kč Dotaz na zboží
    KÓD k0435062
    Materiál Bílé zlato
    Ryzost 14 kt 585/1000
    Šířka 3 mm
    Váha 2.5 g

    Snubní prsteny

    Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny můžete uvést do poznámky u objednávky, případně nám jej zaslat na e-mail info@klenota.cz. U snubních sad je uvedena cena za oba prsteny. Pokud si nejste jisti přesnou velikostí, přečtete si naše tipy, jak správně určit velikost prstenu.

    Snubní prstýnky většinou vyrábíme z 14k zlata, můžeme pro vás ale vytvořit i prsteny z 18k zlata nebo platiny. Rádi vám případně vyrobíme šperky na zakázku přesně podle vašich představ. Pokud máte jakékoli specifické požadavky k podobě snubních prstenů, kontaktujte nás, prosím.

    Naše prsteny se stanou jedinečným doplňkem, který vás bude provázet společným životem. Zjistěte, jak vybrat tu pravou snubní sadu.

    Šperky KLENOTA

    Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.