MENU

  Zlaté snubní prsteny s diamanty

  • Zlaté snubní prsteny s diamanty
  • Zlaté snubní prsteny s diamanty
  • Zlaté snubní prsteny s diamanty
  • Zlaté snubní prsteny s diamanty
  • Zlaté snubní prsteny s diamanty
  • XMAS Package

  Snubní prsteny vyrobeny ze žlutého zlata. Dámský prsten je ozdoben diamanty.

  Snubní prsteny vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikosti můžete uvést v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, dárková krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  31 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD wk03733
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.5 mm
  Váha 0.31 ct
  Šířka dámský 2 mm
  Šířka pánský 4 mm
  Váha 7 g

  Snubní prsteny

  Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny můžete uvést do poznámky u objednávky, případně nám jej zaslat na e-mail info@klenota.cz. U snubních sad je uvedena cena za oba prsteny. Pokud si nejste jisti přesnou velikostí, přečtete si naše tipy, jak správně určit velikost prstenu.

  Snubní prstýnky většinou vyrábíme z 14k zlata, můžeme pro vás ale vytvořit i prsteny z 18k zlata nebo platiny. Rádi vám případně vyrobíme šperky na zakázku přesně podle vašich představ. Pokud máte jakékoli specifické požadavky k podobě snubních prstenů, kontaktujte nás, prosím.

  Naše prsteny se stanou jedinečným doplňkem, který vás bude provázet společným životem. Zjistěte, jak vybrat tu pravou snubní sadu.

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.

  Diamantové šperky

  Při hodnocení diamantů používáme mezinárodní standardy. Hodnotíme čistotu, barvu, váhu diamantu a brus, tzv. 4C třídy.

   

  Čistota diamantu

  IF (Internal Flawless) - diamant s absolutní průhlednosti bez inkluzí
  VVS 1, VVS 2 (Very Very Small) - diamant s velmi malými inkluzemi
  VS 1, VS 2  (Very Small) - diamant s malými inkluzemi
  SI 1, SI 2 (Small Inclusions) - diamant s inkluzemi, které jsou zjistitelné lupou
  I1, I2, I3 (Included), v České republice též P - diamanty se středními až většími inkluzemi, které jsou zjistitelné i pouhým okem. 
   

  Barva diamantu

  D až F - bezbarvé diamanty
  G až J - téměř bezbarvé diamanty
  K až M - diamanty s nádechem žluté barvy
  N až Z - diamanty se žlutohnědým zabarvením
  Fancy diamanty jsou barevné diamanty, nejčastěji černé nebo modré. Naše barevné diamanty jsou jako všechny běžně dostupné barevně diamanty doladěny, tj. treated.
   

  Hmotnost diamantu

  Váha diamantu se uvádí v karátech. 1 karát odpovídá hmotnosti 0,2 gramu a v certifikátech se udává s přesností na dvě desetinná místa, např. 0,25 karátu. V případě náušnic se jedná o součet obou diamantů; stejně jako v případě všech našich diamantových šperků, které mají více jak jeden diamant, se váha diamantů sčítá. I když je součet karátů vyšší, než v případě jednoho diamantu v briliantovém prstenu, je pravděpodobné, že cena obdobných diamantů je nižší.

   

  Brus diamantu

  Klíčový je brus každého diamantu. Hodnotí se samotný brus, stupeň kvality brusu a další parametry (briliance, oheň a jiskra). Správný výbrus diamantu zajišťuje dokonalý lesk.

  Briliantový brus znamená že odraz světla je optimální, tj. je v celém spektru barev a správné intenzitě. Má 57 faset, z toho 33 na koruně a 24 na pavilonu. Korunou diamantu označujeme jeho horní část, pavilonem naopak spodní. Diamant s tímto brusem se nazývá briliant.

  Princess je v poslední době velmi populární brus u zásnubních a snubních šperků. Jedná se o čtyřboký brus s ostrými rohy, někdy také trojboký.