MENU

  Zásnubní prsten s modrým diamantem

  • Zásnubní prsten s modrým diamantem
  • Zásnubní prsten s modrým diamantem
  • Zásnubní prsten s modrým diamantem
  • XMAS Package

  Romantický zásnubní prsten vyrobený z bílého zlata a zdobený bílými a modrým diamanty.

  Prsten pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  27 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0157042
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus kulatý
  Úpravy úpravy barvy
  Průměr 3 mm
  Váha 0.10 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.0 mm
  Váha 0.17 ct
  Váha 1.60 g

  Zásnubní prsteny KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U zásnubních prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme. Na přání velikost upravujeme.

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.