MENU

Zlatý náramek s karneolem a lístečkem

  • Zlatý náramek s karneolem a lístečkem
  • Zlatý náramek s karneolem a lístečkem
  • XMAS Package

Jednoduchý řetízkový náramek ze 14k žlutého zlata zdobí kulatý karneol, barevná odrůda chalcedonu, doplněný ručně vyráběným lístkem. Dohromady tak působí jako červené jablíčko. Tento šperk jistě potěší milovnice veselých přírodních motivů a drobných detailů.

Šperky z kolekce Seasons jsou symbolem přírodní krásy. Vyznačují se hřejivou kombinací žlutého zlata a přírodních drahokamů. Každý kámen v kolekci je díky přírodnímu původu naprostý unikát, jeho barva se tak může kus od kusu mírně lišit. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0712063
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Karneol
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 6 mm
Váha 1.500 ct
Délka 180.00 mm
Váha 1.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.