MENU

Náhrdelník z růžových turmalínů ve zlatě

  • Náhrdelník z růžových turmalínů ve zlatě
  • Náhrdelník z růžových turmalínů ve zlatě
  • Náhrdelník z růžových turmalínů ve zlatě
  • Náhrdelník z růžových turmalínů ve zlatě
  • XMAS Package

Náhrdelník z fasetovaných turmalínů zdobí jemné kuličky ze žlutého 14k zlata. Jedná se o moderní šperk v boho stylu, který se hodí pro všechny příležitosti. Turmalínům jsou připisovány nejrůznější léčivé účinky a proto se odedávna nosí jako talismany. Melounový turmalín údajně posiluje lásku, bude tak skvělým dárkem pro milovanou osobu.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

9 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k8005013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín růžový
Průměr 2.5-3.0 mm
Délka 430 mm
Váha 4.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.