MENU

  Perlový náramek s tyrkysem ve zlatě

  • Perlový náramek s tyrkysem ve zlatě
  • Perlový náramek s tyrkysem ve zlatě
  • Perlový náramek s tyrkysem ve zlatě
  • XMAS Package

  Klasický perlový náramek na gumičce zdobí zlatá 14k kulička. Zářivé tyrkysy a červený korál dávají náramku punc originality. Jedná se o svěží a moderní šperk, který potěší ženy všech generací.

  Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k8001043
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Korál
  Průměr 7.0-7.5 mm
  Tyrkys
  Průměr 7.5-8.0 mm
  Perly Sladkovodní
  Tvar kulatý
  Barva bílá
  Průměr 6.5-7.0 mm
  Délka 180 mm
  Váha 12.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.