MENU

  Náhrdelník z bílého zlata s akvamarínem

  • Náhrdelník z bílého zlata s akvamarínem
  • Náhrdelník z bílého zlata s akvamarínem
  • Náhrdelník z bílého zlata s akvamarínem
  • XMAS Package

  Náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí přívěsek s akvamarínem v neobvyklém brusu osmihranu emaraldu. Díky tomuto brusu vynikne barva a hloubka modrého akvamarínu. Krásný minimalistický přívěsek se hodí jako dárek k narození syna, jistě však potěší i při jiné příležitosti.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  16 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0373032
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus emerald
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.5 ct
  Váha 1.90 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.