MENU

  Zlatý náhrdelník s ametystem

  • Zlatý náhrdelník s ametystem
  • Zlatý náhrdelník s ametystem
  • XMAS Package

  Náhrdelník s ametystem ve 14k žlutém zlatě. Náhrdelník zaujme výrazným sytě fialovým ametystem v netradičním brusu kapka. Ta příjemně doplňuje jinak krásné minimalistické provedení řetízku. Skvělý tip na dárek pro milovnice výrazných barevných drahokamů.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0465013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus kapka (pear)
  Šířka 7 mm
  Výška 10 mm
  Váha 1.7 ct
  Váha 1.80 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.