MENU

Zlatý náhrdelník s citrínem

  • Zlatý náhrdelník s citrínem
  • Zlatý náhrdelník s citrínem
  • XMAS Package

Náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí přívěsek s citrínem v brusu emerald. Tento méně tradiční brus dává citrínu neobvyklou hloubku a jeho barva tak v bílém zlatě krásně vynikne. Jedná se o krásný doplněk pro každý den i pro slavnostní příležitosti.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

9 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0373042
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Původ přírodní
Brus emerald
Šířka 8.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.100 ct
Šířka 6 mm
Výška 8 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.90 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.