MENU

Zlatý náhrdelník s citrínem v kulatém brusu

  • Zlatý náhrdelník s citrínem v kulatém brusu
  • Zlatý náhrdelník s citrínem v kulatém brusu
  • Zlatý náhrdelník s citrínem v kulatém brusu
  • XMAS Package

Řetízek ze žlutého 14k zlata doplňuje přívěsek s citrínem Madeira o průměru 4 mm. Netradiční žlutý kámen působí opravdu optimisticky a vesele, proto se hodí zejména jako dárek. Potěší všechny ženy, které mají rády výrazné barevné šperky.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0450143
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 4.0 mm
Váha 0.250 ct
Šířka 4.0 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.