MENU

Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s černým diamantem v bílém zlatě
  • XMAS Package

Náhrdelník z bílého 14k zlata doplňuje originální přívěsek ve tvaru srdíčka, na kterém je zavěšen netradiční černý diamant v kulatém brusu. Ten v kombinaci s bílým zlatem tvoří originální a výraznou kombinaci. Skvělý tip na dárek z lásky, který potěší všechny ženy.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

11 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0765042
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant černý
Původ přírodní
Brus kulatý
Barva černý
Úpravy barvy
Průměr 4.0 mm
Váha 0.300 ct
Šířka 20 mm
Výška 19 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.