MENU

Náhrdelník s champagne diamantem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s champagne diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s champagne diamantem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s champagne diamantem v bílém zlatě
  • XMAS Package

Na jednoduchém řetízku z bílého 14k zlata je volně zavěšený přívěsek s kulatým champagne diamantem o průměru 5 mm a váze půl karátu. Náhrdelník je ideální pro ženy, které hledají neobvyklý diamantový šperk.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

33 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0382042
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Brus kulatý
Barva champagne
Průměr 5 mm
Váha 0.50 ct
Váha 1.70 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.