MENU

Náhrdelník z bílého zlata s kulatým granátem

  • Náhrdelník z bílého zlata s kulatým granátem
  • Náhrdelník z bílého zlata s kulatým granátem
  • Náhrdelník z bílého zlata s kulatým granátem
  • XMAS Package

Jednoduše elegantní náhrdelník ze 14k bílého zlata zdobený sytě rudým granátem. Jeho klasický minimalistický design se hodí opravdu ke každé příležitosti. Perfektní tip na dárek pro milovnice přírodních drahokamů a výrazných barev.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0687082
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Granát
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 3 mm
Váha 0.1 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.