MENU

  Náhrdelník ze žlutého 14k zlata s oválným granátem

  • Náhrdelník ze žlutého 14k zlata s oválným granátem
  • Náhrdelník ze žlutého 14k zlata s oválným granátem
  • XMAS Package

  Náhrdelník s malinovým granátem ve žlutém 14k zlatě. Oválný brus nechává vyniknout barevné hloubce kamene a uchycení pomocí čtyř krapen neruší jeho krásu. Náhrdelník působí minimalisticky i elegantně. Jistě potěší každou milovnici barevných drahokamů.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 500 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0462033
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Granát
  Brus ovál
  Šířka 4.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.500 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.