MENU

Náhrdelník z růžového zlata s morganitem

  • Náhrdelník z růžového zlata s morganitem
  • Náhrdelník z růžového zlata s morganitem
  • Náhrdelník z růžového zlata s morganitem
  • XMAS Package

Na elegantním řetízku z růžového 14k zlata je zavěšen morganit v brusu emerald. Tento jemně růžový kámen je uchycen pomocí 4 krapen a krása drahokamu tak nerušeně vyniká. Růžové tóny tohoto šperku se hodí pro vyznání lásky i jako dárek k narození dcery.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

15 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0373064
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Brus emerald
Šířka 6 mm
Výška 8 mm
Váha 1.300 ct
Délka 420 mm
Váha 1.90 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.