MENU

  Náhrdelník s oválným peridotem ve zlatě

  • Náhrdelník s oválným peridotem ve zlatě
  • Náhrdelník s oválným peridotem ve zlatě
  • Náhrdelník s oválným peridotem ve zlatě
  • XMAS Package

  Na řetízku typu rolo ze 14k zlata je zavěšen přívěsek s peridotem neboli olivínem v oválném brusu. Tento brus dodává výraznému peridotu mimořádný třpyt a jeho barvu ještě zvýrazňuje. Přívěsek vynikne samostatně či jej lze kombinovat s více šperky na krk.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 600 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0773063
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus ovál
  Šířka 5 mm
  Výška 3 mm
  Váha 0.200 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.35 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.