MENU

Náhrdelník z růžového zlata s olivínem

  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • XMAS Package

Elegantní náhrdelník z růžového 14k zlata zaujme neobvyklou kombinací barev: v kovu s měděným nádechem je totiž zasazen ostře žlutozelený olivín neboli peridot. Jeho barva navíc skvěle vyniká díky brusu typu cushion. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k výrazným šperkům.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

12 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0693034
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Původ přírodní
Brus cushion
Šířka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.98 ct
Délka 420.00 mm
Váha 2.60 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.