MENU

  Náhrdelník z růžového zlata s olivínem

  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • Náhrdelník z růžového zlata s olivínem
  • XMAS Package

  Elegantní náhrdelník z růžového 14k zlata zaujme neobvyklou kombinací barev: v kovu s měděným nádechem je totiž zasazen ostře žlutozelený olivín neboli peridot. Jeho barva navíc skvěle vyniká díky brusu typu cushion. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k výrazným šperkům.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 1 až 2 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0693034
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.98 ct
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.