MENU

  Zlatý náhrdelník s olivínem ve tvaru kapky

  • Zlatý náhrdelník s olivínem ve tvaru kapky
  • Zlatý náhrdelník s olivínem ve tvaru kapky
  • Zlatý náhrdelník s olivínem ve tvaru kapky
  • XMAS Package

  Řetízek ze 14k žlutého zlata zdobí olivín vybroušený do tvaru kapky. Zaujme výraznou žlutozelenou barvou i neobvyklým designem, který na krku vypadá opravdu půvabně. Skvělý tip na dárek pro milovnice jedinečných šperků ve veselých barvách.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0358163
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus kapka (pear)
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.75 ct
  Váha 2.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.