MENU

    Náhrdelník s oválným tanzanitem ve zlatě

    • Náhrdelník s oválným tanzanitem ve zlatě
    • Náhrdelník s oválným tanzanitem ve zlatě
    • Náhrdelník s oválným tanzanitem ve zlatě
    • XMAS Package

    Na řetízku typu rolo ze 14k zlata je zavěšen přívěsek s tanzanitem v oválném brusu. Tento brus dodává modernímu tanzanitu krásný třpyt a mimořádnou hloubku. Přívěsek se hodí pro kombinování s více náhrdelníky, ale k jednoduchému outfitu vynikne i samostatně.

    Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

    Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

    8 900 Kč Dotaz na zboží
    KÓD k0773072
    Materiál Bílé zlato
    Ryzost 14 kt 585/1000
    Drahokamy Tanzanit
    Brus ovál
    Šířka 5 mm
    Výška 3 mm
    Váha 0.250 ct
    Délka 420 mm
    Váha 1.35 g

    Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

    Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.