MENU

  Náhrdelník s turmalínem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s turmalínem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Na jednoduchém řetízku ze 14k bílého zlata je volně zavěšený přívěsek s kulatým turmalínem o průměru 5 mm. Skvělá volba pro ty, kterým se líbí barevné drahokamy. Je také ideálním dárkem z lásky.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0382052
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín růžový
  Brus kulatý
  Průměr 5 mm
  Váha 0.45 ct
  Váha 1.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.