MENU

Náhrdelník z růžového 14k zlata s oválným turmalínem

  • Náhrdelník z růžového 14k zlata s oválným turmalínem
  • Náhrdelník z růžového 14k zlata s oválným turmalínem
  • XMAS Package

Romantický náhrdelník s růžovým turmalínem v růžovém 14k zlatě. Oválný brus nechává vyniknout barevné hloubce kamene a uchycení pomocí čtyř krapen neruší jeho krásu. Náhrdelník působí minimalisticky i elegantně. Jistě potěší každou milovnici barevných drahokamů.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

9 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0462064
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín růžový
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 4.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 420 mm
Váha 1.31 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.