MENU

Náhrdelník z bílého zlata se srdíčkem

  • Náhrdelník z bílého zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník z bílého zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník z bílého zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník z bílého zlata se srdíčkem
  • XMAS Package

Na řetízku dlouhém 45 cm, z bílého 14k zlata, visí přívěsek ve tvaru srdce o šířce 2 cm. Jednoduché srdíčko je ideální k vyznání lásky a ocení jej zejména ženy, které preferují minimalistické šperky. Díky kvalitnímu zpracování si šperk zachová svou krásu po mnoho let.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0765012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Šířka 20 mm
Výška 19 mm
Délka 450.00 mm
Váha 2.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.