MENU

Přívěsek klíček z bílého zlata s nápisem Dream

  • Přívěsek klíček z bílého zlata s nápisem Dream
  • Přívěsek klíček z bílého zlata s nápisem Dream
  • Přívěsek klíček z bílého zlata s nápisem Dream
  • XMAS Package

Na řetízku v délce 50 cm z bílého 14k zlata je volně zavěšený přívěsek ve tvaru klíčku o výšce 17 mm. Klíček zdobí nápis DREAM, tedy „sen“. Udělejte si radost originálním doplňkem nebo překvapte někoho blízkého dárkem plným symboliky.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 600 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0706012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Výška 16.90 mm
Délka 500.00 mm
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.