MENU

  Elegantní náramek z bílého zlata s topazy

  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • Elegantní náramek z bílého zlata s topazy
  • XMAS Package

  Moderní náramek ze 14k zlata zdobený dvěma kapkovitými topazy, které zaujmou krásnou světle modrou barvou. Tento jedinečný šperk krásně doplní zejména formální a slavnostní outfity.

  Náramek pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve standardní délce 18 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo úpravu, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  21 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0610042
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus kapka (pear)
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.0 ct
  Váha 3.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.