MENU
  NOVINKA

  Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě

  • Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě
  • Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě
  • Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě
  • Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

  Netradiční náramek s akvamaríny a jemnými kuličkami ze 14k zlata. V tomto náramku z fasetovaných akvamarínů lze vidět krásné barevné rozpětí těchto drahokamů - od tmavých až po nebesky modré. Jedná se o originální šperk, který bude každý obdivovat.

  Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD g0702013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Průměr 4.6-4.9 mm
  Délka 180 mm
  Váha 6.1 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.