MENU

  Náušnice pecky v bílém zlatě s oválnými citríny

  • Náušnice pecky v bílém zlatě s oválnými citríny
  • XMAS Package
  Peckové náušnice z bílého 14k zlata, které zdobí citríny v oválném brusu. Potěší všechny ženy, které si potrpí na klasický design s méně obvyklým kamenem, a obdivovatelky svěžích barev. Jako dárek se budou hodit pro ženy narozené v listopadu, se kterým se citríny pojí.

  Náušnice pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze. Náušnice vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  9 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0364012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus ovál
  Šířka 8 mm
  Výška 6 mm
  Váha 2.4 ct
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

  Náušnice přesně pro vás

  Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.