MENU

Visací náušnice z bílého zlata s moissanity

  • Visací náušnice z bílého zlata s moissanity
  • Visací náušnice z bílého zlata s moissanity
  • Visací náušnice z bílého zlata s moissanity
  • XMAS Package

Visací řetízkové náušnice vyrobené z bílého 14k zlata zdobí bílé moissanity v brusu emerald. Řetízky je možné z náušnic kdykoliv sundat a nosit je tak ve variantě pecky. Tyto náušnice přestavují nadčasový šperk, který zůstane krásný po dlouhá léta.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

14 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0852022
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Původ laboratorní
Brus emerald
Šířka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.500 ct
Výška 85 mm
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.