MENU

  Elegantní prsten z růžového zlata pro muže

  • Elegantní prsten z růžového zlata pro muže
  • XMAS Package

  Pánský prsten z růžového 14k zlata s matným povrchem. Speciální úprava povrchu pískováním dodává prstenu matný, moderní vzhled, a navíc jej chrání proti poškrábání. Díky výšce 3 mm se hodí jako decentní snubní prsten pro něj.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  8 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435094
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 3.0 mm
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.