MENU
  NOVINKA

  Pánský snubní prsten z bílého zlata

  • Pánský snubní prsten z bílého zlata
  • Pánský snubní prsten z bílého zlata
  • XMAS Package

  Moderní a praktický prsten pro muže vyrobený ze 14k zlata. Potěší samozřejmě nejen jako svatební, ale i při jiných příležitostech jako dárek nebo jen tak.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny.

  6 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0434202
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Šířka 2.5 mm
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den.

  Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení.

  Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.