MENU

  Prsten v bílém zlatě

  • Prsten v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Prsten z bílého 14k zlata. Šířka obroučky 4 mm zaručuje dostatečné pohodlí pro každodenní nošení. Jedná se o klasický snubní prsten, jež v naší nabídce patří mezi nejoblíbenější.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0434012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 4.0 mm
  Váha 4.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.