MENU

  Snubní prsten z bílého zlata

  • Snubní prsten z bílého zlata
  • XMAS Package

  Klasický snubní prstýnek se zaoblenými hranami v provedení z bílého 14k zlata se hodí pro pány i dámy. Díky šířce 3,5 mm je dostatečně pohodlný i pro ty, kteří nejsou na šperky zvyklí. Jedná se o kvalitní, nadčasový prsten.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  9 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435212
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 3.5 mm
  Váha 3.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.