MENU

  Snubní prsten pro pány z bílého zlata

  • Snubní prsten pro pány z bílého zlata
  • Snubní prsten pro pány z bílého zlata
  • Snubní prsten pro pány z bílého zlata
  • XMAS Package

  Moderní prsten pro muže vyrobený z bílého 14k zlata s plochým profilem a lesklou povrchovou úpravou. Tento tenký prstýnek je vhodný pro všechny muže, kteří hledají pohodlný a kvalitně zpracovaný snubní prsten.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0434202
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch lesk
  Profil plochý
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 2.5 mm
  Váha 2.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.