MENU

Zlatý pánský snubní prsten

  • Zlatý pánský snubní prsten
  • Zlatý pánský snubní prsten
  • Zlatý pánský snubní prsten
  • XMAS Package

Pánský snubní prsten z 14k zlata. Tento 2,5 mm široký, lesklý kroužek s plochým profilem vystihuje moderní eleganci. Výjimečná volba pro pánský snubní prsten.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

8 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0434203
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý
Drahokamy Bez kamene
Šířka 2.5 mm
Váha 2.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.