MENU
  NOVINKA

  Zlatý náhrdelník s granátem a diamanty

  • ZLATÝ NÁHRDELNÍK S GRANÁTEM A DIAMANTY - PŘÍVĚSKY SE SMARAGDEM - PŘÍVĚSKY
  • XMAS Package

  Luxusní zlatý náhrdelník zdobený granátem a zářivými diamanty.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku v délce 42 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo jiný typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  18 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0261023
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Granát
  Brus kapka (pear)
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.3-1.7 mm
  Váha 0.23 ct
  Váha 1.75 g

  Šperky KLENOTA

  Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

  Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

  Náhrdelníky a přívěsky KLENOTA

  Většina našich přívěsků a náhrdelníků je dodána včetně řetízku ve stejném kovu (materiálu) jako je přívěsek. Pokud není uvedeno jinak, řetízky mají délku 45 cm a váží okolo 0,5 gr. Na vyžádání můžeme dodat silnější nebo delší řetízek. 

  Váš požadavek stačí uvést poznámce na konci objednávky nebo u produktu v nákupním košíku. Cenová nabídka za jiný řetízek je zaslána pro potvrzení.