MENU
  NOVINKA

  Přívěsek z bílého zlata se smaragdem a briliantem

  • Přívěsek z bílého zlata se smaragdem a briliantem
  • XMAS Package

  Elegantní náhrdelník ve 14k zlatě zdobí přírodní smaragd v netradičním tvaru v podobě kapky. Doplňuje ho drobný čirý diamant v kulatém neboli briliantovém brusu. Krásný dárek pro milovnice zelených drahokamů.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu v délce 42 cm. Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny.

  10 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0432082
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Smaragd
  Brus kapka (pear)
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Váha 0.4 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota I1
  Barva G
  Průměr 2 mm
  Váha 0.03 ct
  Šířka 4 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den.

  Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení.

  Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.