MENU
  NOVINKA

  Náhrdelník z bílého zlata s matným srdíčkem

  • Náhrdelník z bílého zlata s matným srdíčkem
  • Náhrdelník z bílého zlata s matným srdíčkem
  • XMAS Package

  Jednoduchý řetízek ze 14k zlata zdobí roztomilé srdce se speciálně upraveným povrchem. Ideální tip na dárek z lásky nebo jako první šperk pro dceru či vnučku.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny.

  4 200 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0161062
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Šířka 6.7 mm
  Výška 5.7 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den.

  Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení.

  Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.