Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU
NOVINKA

Stříbrný přívěsek se smaragdem s diamantem

Drobný stříbrný přívěsek zdobený zeleným smaragdem a bílým diamantem. 

1 až 2 týdny

2 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD kln0233
Materiál Stříbro
Ryzost 925/1000
Drahokamy Smaragd
Brus ovál
Šířka 3 mm
Výška 5 mm
Váha 0.25 ct
Diamant
Brus kulatý
Čistota I1
Barva H
Průměr 1.3 mm
Šířka 4 mm
Výška 11 mm
Váha 2.4 g

Šperky KLENOTA

Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

Náhrdelníky a přívěsky KLENOTA

Většina našich přívěsků a náhrdelníků je dodána včetně řetízku ve stejném kovu (materiálu) jako je přívěsek. Pokud není uvedeno jinak, řetízky mají délku 45 cm a váží okolo 0,5 gr. Na vyžádání můžeme dodat silnější nebo delší řetízek. 

Váš požadavek stačí uvést poznámce na konci objednávky nebo u produktu v nákupním košíku. Cenová nabídka za jiný řetízek je zaslána pro potvrzení.