MENU

  Prsten se zeleným ametystem z růžového zlata

  • PRSTEN SE ZELENÝM AMETYSTEM Z RŮŽOVÉHO ZLATA - PRSTENY S AMETYSTEM - PRSTENY
  • PRSTEN SE ZELENÝM AMETYSTEM Z RŮŽOVÉHO ZLATA - PRSTENY S AMETYSTEM - PRSTENY
  • PRSTEN SE ZELENÝM AMETYSTEM Z RŮŽOVÉHO ZLATA - PRSTENY S AMETYSTEM - PRSTENY
  • XMAS Package

  Ametystový prsten z růžového zlata s diamanty.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  26 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0150014
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst
  Šířka 9 mm
  Výška 9 mm
  Váha 2.75 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1 mm
  Váha 0.14 ct
  Váha 4.80 g

  Šperky KLENOTA

  Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

  Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

  Prsteny z klenotnictví KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme.

  Na přání velikost upravujeme. Úpravu s námi vždy prosím konzultujte a první změna je zdarma. Pokud by se jednalo o nadstandardní velikost nebo úprava výjimečně není možná v rámci běžných postupů, je zpoplatněna, většinou stojí 250 Kč.