Pro lepší zážitek z výběru i nákupu jsme pro vás připravili jednodušší a přehlednější web. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

  Diamantový prsten ze stříbra

  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY S DIAMANTY - PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY S DIAMANTY - PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY S DIAMANTY - PRSTENY

  Elegantní stříbrný prsten ozdobeny bílými a černými diamanty.

  1 až 2 týdny

  5 490 Kč Dotaz na zboží
  KÓD sil6847
  Materiál Stříbro
  Ryzost 925/1000
  Drahokamy Diamant černý
  Brus kulatý
  Barva černý
  Váha 0.125 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota I3
  Barva H-I
  Váha 2.40 g

  Šperky KLENOTA

  Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

  Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

  Prsteny z klenotnictví KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme.

  Na přání velikost upravujeme. Úpravu s námi vždy prosím konzultujte a první změna je zdarma. Pokud by se jednalo o nadstandardní velikost nebo úprava výjimečně není možná v rámci běžných postupů, je zpoplatněna, většinou stojí 250 Kč.