Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

Granátový prsten s diamanty

  • GRANÁTOVÝ PRSTEN S DIAMANTY - PRSTENY S GRANÁTEM - PRSTENY
  • GRANÁTOVÝ PRSTEN S DIAMANTY - PRSTENY S GRANÁTEM - PRSTENY
Granátový prsten s diamanty vyrobený s diamanty.

1 až 2 týdny

2 800 Kč Dotaz na zboží
KÓD sil3632
Materiál Stříbro
Ryzost 925/1000
Drahokamy Granát
Šířka 7 mm
Výška 7 mm
Váha 1.75 ct
Diamant
Čistota I2
Barva I-J
Váha 0.02 ct
Váha 2.00 g

Šperky KLENOTA

Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

Prsteny z klenotnictví KLENOTA

Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme.

Na přání velikost upravujeme. Úpravu s námi vždy prosím konzultujte a první změna je zdarma. Pokud by se jednalo o nadstandardní velikost nebo úprava výjimečně není možná v rámci běžných postupů, je zpoplatněna, většinou stojí 250 Kč.

Podobné šperky

Prozkoumejte také nabídku podobných šperků. Jsou jiné, ale přesto v něčem stejné.


Zobrazit další šperky