MENU

  Zásnubní prsten z bílého zlata s akvamarínem

  • Zásnubní prsten z bílého zlata s akvamarínem
  • Zásnubní prsten z bílého zlata s akvamarínem
  • XMAS Package

  Elegantní prstýnek z bílého 14k zlata v klasickém designu. Zdobí ho jemně modrý akvamarín v kulatém brusu, uchycený do čtyř krapen. Tento drahokam se v poslední době těší velké oblibě mezi originálními volbami pro zásnubní prsten. Mile překvapí i při jiných příležitostech.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0729022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus kulatý
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.450 ct
  Váha 1.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.