MENU

  Prsten se champagne briliantem v bílém zlatě

  • Prsten se champagne briliantem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Jednoduchý prstýnek z bílého 14k zlata s briliantem neboli diamantem v kulatém brusu v barvě champagne, zasazeným do čtyř krapen. Zúžení prstenu dává centrálnímu drahokamu a jeho zářivému lesku krásně vyniknout. Svým designem se prsten hodí zejména pro žádost o ruku, díky neobvyklé barvě briliantu se však hodí i k jiným příležitostem.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 1 až 2 týdny

  20 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0310022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva champagne
  Průměr 4.0 mm
  Váha 0.25 ct
  Váha 1.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.