MENU

  Prsten z bílého zlata s rhodolitem ve tvaru srdce

  • Prsten z bílého zlata s rhodolitem ve tvaru srdce
  • Prsten z bílého zlata s rhodolitem ve tvaru srdce
  • XMAS Package

  Jednoduchý prstýnek z bílého 14k zlata zdobený výrazným rhodolitem ve tvaru srdce, růžovočerveným až vínovým drahokamem z rodiny granátů. Prsten se skvěle hodí jako romantický dárek z lásky.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0730012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Rhodolit
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.467 ct
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.