MENU

  Zlatý prsten s kulatým spinelem

  • Zlatý prsten s kulatým spinelem
  • Zlatý prsten s kulatým spinelem
  • Zlatý prsten s kulatým spinelem
  • XMAS Package

  Elegantní prstýnek ze žlutého 14k zlata s jasně červeným spinelem, méně známým drahokamem, který zdobí i některé slavné královské klenoty. Naprosto klasický zásnubní design dělá z prstenu zajímavou moderní alternativu pro žádost o ruku.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  7 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0191183
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Spinel
  Brus kulatý
  Průměr 4.0 mm
  Váha 2.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.