MENU

Zásnubní prsten oválný diamant v růžovém zlatě

  • Zásnubní prsten oválný diamant v růžovém zlatě
  • Zásnubní prsten oválný diamant v růžovém zlatě
  • Zásnubní prsten oválný diamant v růžovém zlatě
  • Zásnubní prsten oválný diamant v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Nadčasová elegance, která zaujme svou jednoduchostí. Prsten vyrobený z růžového 14k zlata zdobí diamant laboratorního původu v oválném brusu. Ten je uchycen pomocí čtyř krapen, které nechávají skvěle vyniknout mimořádnou kvalitu tohoto drahokamu. Prsten je vhodný pro všechny, kteří hledají čistý design s ohromujícím diamantem.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna standardní velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s mezinárodním certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

49 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0869014
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Původ laboratorní
Brus ovál
Čistota VS
Barva G
Šířka 7.00 mm
Výška 5.00 mm
Váha 0.690 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.