MENU

Zásnubní prstýnek s 1ct diamantem v růžovém zlatě

  • Zásnubní prstýnek s 1ct diamantem v růžovém zlatě
  • Zásnubní prstýnek s 1ct diamantem v růžovém zlatě
  • Zásnubní prstýnek s 1ct diamantem v růžovém zlatě
  • Zásnubní prstýnek s 1ct diamantem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Nadčasový design a čisté linie tohoto prstýnku z růžového 14k zlata nechávají vyniknou centrálně usazený diamant laboratorního původu o váze 1 ct. Zářivý briliantový brus je ideální volbou pro prsten typu solitaire. Pokud hledáte opravdu luxusní zásnubní prsten, je tento model tím pravým.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna standardní velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s mezinárodním certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

125 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0702024
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Původ laboratorní
Brus kulatý
Čistota VS
Barva G
Průměr 6.4 mm
Váha 1.0 ct
Šířka 2.0 mm
Váha 3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.